VZT potrubí Lindab Safe Click - systém s certifikací TÜV

Společnost Lindab, se už roky snaží propagovat projektování a používání úsporných systémů rozvodu vzduchu. Konkrétně se jedná o kruhové potrubí a tvarovky s dvojitým těsněním Lindab Safe a Lindab Safe Click. Důvodem je úspora nákladů jak při provozu systému (hlavně díky vyšší těsnosti a nízké tlakové ztrátě), tak při montáži (díky rychlejší montáži prvků, nižší hmotnosti systému a celkově menší ploše povrchu rozvodů).

TÜV otestoval pět vzduchotechnických systémů a zdokumentoval výhody různých variant.
TÜV sledoval montáž pěti vzduchotechnických systémů, které také otestoval. Výsledky následně porovnal mimo jiné z hlediska nákladů, těsnosti a montáže. Výsledky testu přehledně dokumentují přednosti, které využijete, rozhodnete-li se pro systém Lindab Safe Click​ (viz obrázek).

Výhody při montáži
Lindab Safe Click nabízí při montáži celou řadu výhod. Usnadní vám zhotovení těsné soustavy, protože vzduchotechnický systém se montuje jednoduše a rychle, prostým zacvakáváním. Instalatéři se těší z lepších pracovních podmínek a snadná montáž jim šetří čas.

• Rychlejší sestavení
• Snadná montáž, zejména při horší prostorové dostupnosti
• Lepší ergonomie
• Snadnější sestavení a jednoduché nastavení
• Kompatibilita s ostatními zařízeními Lindab a jinými systémy na trhu

V níže uvedené tabulce jsou porovnány nejpoužívanější systémy VZT rozvodů 

1. řádek - Lindab Safe Click (použití kleští)
2. řádek - Lindab Safe (tvarovky s gumovým břitem)
3. řádek - Tvarovky bez gumového břitu + lepící páska
4. řádek - Tvarovky bez gumového břitu + tmel
5. řádek - Čtyřhranné potrubí  

SAFE CLICK ceny

Z výše uvedeného je zřejmé, že systém Lindab Safe Click přináší úspory při montáži a zároveň umožňuje dosažení nejvyšší třídy těsnosti z porovnávaných způsobů montáže.

 Z tohoto důvodu nabízíme na našem e-shopu pouze tvarovky a potrubí Lindab, tak abychom Vám dokázali zaručit maximální kvalitu dodávaných komponentů. Zároveň Vám ke každé objednávce nad 20.000,- Kč bez DPH 21% zapůjčíme bezplatně klikovací kleště na dobu 21 dnů.